Kızıklı Gıda

30 Aralık 2009 0

netto4747a56647459642byKızıklı Gıda ; Netto ve Laida markalarıyla girdiği meyve suyu ve süt sektöründe , yeni markaları Neffis ve Happy İle ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor.

Meyve suyundaki yeni ürünleri ile birlikte , Limonata , Şalgam , Limon Sosu , Nar Ekşili sos ve Süt ürünleri ile gıda sektöründeki yatırımlarına aralıksız devam ediyor. Yeni marka ve ürünlerini 2- 5 Aralık 2009 tarihlerindeki Gıda Fuarında tanıtan firma yurt içi ve yurt dışından gelen ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

2009 yılını beklentilerin ötesinde oldukça verimli bir yıl olarak geçiren Kızıklı Gıda , dikine büyümeyi sürdürmek ve sektörde farklılaşarak kalıcı olmak için 2010 yılında tüketicilerinin beğenisine sunulmak üzere yepyeni ürünler ve yepyeni markalar hazırladı.

Altın ambalaj ödülünü alan cam şişesinde “Netto Limonata” üretimini yapıp tüketicilerin beğenisini kazanan firma, pet ambalaj dolum hattı yatırımına giderek , cam şişe dışında pet ambalajda da Netto Limonata’yı tüketicileriyle buluşturdu.

Firma , rakiplerden farklılaşmayı sağlayan ve gelecekte tüketiminin yüksek seviyelere ulaşacağını düşündüğü , Şalgam Suyun’da , hijyenik üretimi ve her bardakta aynı tadın alınacağı garantisiyle “Netto Şalgam Suyu” pet ambalajda tüketiciyle buluşturuyor. Şalgam suyu sağlığına önem verenler için A–B–C vitaminlerince zengin, Kalp, damar ve göz sağlığı için çok faydalı bir üründür.

Yurt içinden ve yurt dışından gelen yoğun talep üzerine Netto Premium serisine meyve suları içerisinde en geniş spektrumlu antioksidan özelliğini taşıyan Netto % 100 Beyaz Üzüm Suyunu, Nektar serisine grip için etkili ve sinirleri rahatlatmaya yardımcı olan Netto Armut Nektarı’nı ve cilt için çok yararlı olan Netto Mango Nektarı’nı ekleyen Kızıklı Gıda tüketicilerden çok güzel dönüşler almaya devam ediyor.

Netto ve Laida markalarıyla meyve suyu ve süt üretimi olan Kızıklı Gıda , yeni markaları Neffis ve Happy ile Gıda sektöründe emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Neffis markasıyla meyve suyunun yanında Limon Sosu, Nar ekşili sos, UHT süt ve kaşar peyniri üretilmekte. Neffis Kayısı-Elma Nektarı, Neffis Şeftali-Elma Nektarı, Neffis Vişne Elma Nektarı ve Neffis Karışık Meyve nektarı ürünleriyle diyet yapanlara ve diyabetiklilere , ilave şeker içermeyen, enerjisi azaltılmış ürünlerle seçenekler sunuyor.

Yine Neffis markasıyla sağlıklı büyüme ve gelişme için vazgeçilmez bir besin olan sütün en doğal halini Nefis Yarım Yağlı Süt ile 1 litrelik tetrapak kutuda satışa sunuyor. Ayrıca zengin kalsiyum içeriğine sahip kaşar peyniri, Neffis Tam Yağlı Taze Kaşar Peyniri de ailece yapılan kahvaltılarda yerini almaya hazır. Yine yeni ürün gruplarından olan yemeklerinizin, salatalarınızın lezzetlerini zenginleştirecek Neffis Limon Sosu ve Neffis Nar Ekşili Sos da sofralarda yerini almış durumda.

Sosyal ağlarda paylaşın !

  BENZER YAZILAR:

  1. Pınar’dan limonata ve tropik meyve suyu
  2. Meyve suyu sektöründeki önemli gelişmeler
  3. Tunay Gıda meyve suyu pazarında büyümeye devam ediyor
  4. Türk limonata pazarı bir yıl içinde yüzde 283 oranında büyüdü!
  5. Limkon Gıda krize rağmen 5 milyon dolarlık ihracak gerçekleştirdi

  YORUM YAPABİLİRSİNİZ »

  *