Efe Yaş Üzüm Rakısı: İlk Aşk Gibi Taze

20 Mayıs 2009 0

efe yas uzum rakisi“Sadece Yaş Üzüm”lerden üretilen Efe Yaş Üzüm Rakısı, ünlü fotoğrafçı Nihat Odabaşı’nın fotoğraflarını çektiği “İlk Aşk” konseptli yeni reklam kampanyasıyla ve benzersiz tadıyla dikkat çekiyor. %100 yaş üzümden üretilen ilk yaş üzüm rakı markası olarak rakı dünyasına farklı bir soluk getiren Efe Yaş Üzüm Rakısı, heyecanın tutkuya dönüştüğü ilk aşk günlerine gönderme yapan “İlk Aşk” konseptli yeni reklam kampanyası ile dikkatleri yine üzerine çekiyor.

Nihat Odabaşı tarafından fotoğraflanan ilk heyecanların tutkuya dönüştüğü anlar Efe Yaş Üzüm’ün ilk kez tadıldığı andan itibaren tutkuya dönüşmesini ifade ediyor. Rakı sektöründe ilk kez denenen farklı anlatım dili de ürün kadar iddialı.

Mayıs 2005’te rakıseverleri ‘yaş üzüm rakısı’ ile tanıştıran Efe Yaş Üzüm Rakısı kısa sürede rakı sofralarının aranılan lezzeti oldu. Sektörün inovatif şirketi Efe Alkollü İçecekler’in fabrikaya gelen bir kamyon dolusu iştah açıcı taze üzümü gördükten sonra “Sadece yaş üzüm kullanarak bir rakı üretsek nasıl olur?” fikri üzerine ürettiği “Efe Yaş Üzüm Rakısı” kısa zamanda o kadar başarılı oldu ki, rakı sektöründe başlı başına %100 yaş üzümlerden üretilen ayrı bir kategorinin de doğmasına neden oldu.

Rakıseveleri yemyeşil üzümlerin ferah lezzetiyle tanıştıran “Efe Yaş Üzüm Rakısı” bir fenomene dönüşmekte gecikmedi. Rakıseverlerler ilk kez tanıştıkları bu yeni tatta ilk aşkın tazeliğini ilk aşkın unutulmazlığını anımsadılar.

Efe Yaş Üzüm Rakısı şimdi 50 CL’lik şişesi 19.95 ,100 CL şişesi 38.45 fiyatıyla satışa sunuluyor.

Sosyal ağlarda paylaşın !

  BENZER YAZILAR:

  1. Yeni Rakı Yeni Seri ehlikeyif adaylarını arıyor
  2. Üzüm fiyatları rekora koşuyor
  3. Üzüm sorununa çözüm aranıyor
  4. GİSDER’den açıklama: 190 bin şişe hatalıydı
  5. Burgaz Rakı satılıyor

  YORUM YAPABİLİRSİNİZ »

  *